Постачальники та виробники, онлайн-магазина та інше

UR5FFR
Повідомлень: 782
З нами з: Пон вересня 12, 2022 1:04 pm
Has thanked: 42 times
Been thanked: 265 times

Re: Постачальники та виробники, онлайн-магазина та інше

Повідомлення UR5FFR »

liqura писав: Чет вересня 12, 2024 1:03 pm Вітаю, шановне товариство. Свого часу досить часто користувався Aliexpress, Ibay. Нажаль зараз з цим проблеми. Не доставляють в нашу країну... Чи є якісь ерзацAliexpress на території України?

 
А хто вам сказав що алі не доставляє в Україну? У мене кілька десятків посилок за останній тиждень. Зазвичай за 15-20 днів усе доходить. Буває і швидше якщо через міст. Но треба адресу вказувати не біля фронту а у Києві, а от поштовий індекс та мобільний телефон - свій. Укрпошта буде роутить по індексу - їй адрес не потрібен.
Ebay - це окрема тема, там продавці можуть виставляти обмеження по країнам на доставку. Тому з ebay треба працювати через віртуальну адресу. Міст-експресс таку дає. І усе буде гаразд
liqura
Повідомлень: 5
З нами з: Чет вересня 12, 2024 12:12 pm
Звідки: Дніпро
Позивний: UW5EJK
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Re: Постачальники та виробники, онлайн-магазина та інше

Повідомлення liqura »

UR5FFR писав: Чет вересня 12, 2024 1:51 pm
liqura писав: Чет вересня 12, 2024 1:03 pm Вітаю, шановне товариство. Свого часу досить часто користувався Aliexpress, Ibay. Нажаль зараз з цим проблеми. Не доставляють в нашу країну... Чи є якісь ерзацAliexpress на території України?


 
А хто вам сказав що алі не доставляє в Україну?  
 
Мені особисто ( реальна адреса в Дніпрі ) Аліекспресс неодноразово відмовив з поясненням: "тимчасово не відправляємо в звязку з нестабільною ситуацією"... Я просто не мав можливості замовити та сплатити за товар. Але якщо є можливість вказати якусь віртуальну адресу, будь ласка, навчіть.
 
Андрій_UR3ILF
Повідомлень: 38
З нами з: Суб жовтня 01, 2022 3:36 pm
Звідки: Царичанка
Позивний: UR3ILF
Has thanked: 4 times
Been thanked: 13 times
Контактна інформація:

Re: Постачальники та виробники, онлайн-магазина та інше

Повідомлення Андрій_UR3ILF »

Не зрозуміло  що у вас за проблема з доставкою в Дніпро. До Царичанки з алі йдуть посилки без проблем.
В адресі алi регіон стоїть Київ, а індекс 51000 та інше Царичанки.
Ось якраз посилка сьогодні прибула.
https://postal.ninja/t/mpMgjW/CNG00672330650705
 
Вкладення
скрин али.jpg
скрин али.jpg (22.64 Кіб) Переглянуто 5702 разів
liqura
Повідомлень: 5
З нами з: Чет вересня 12, 2024 12:12 pm
Звідки: Дніпро
Позивний: UW5EJK
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Re: Постачальники та виробники, онлайн-магазина та інше

Повідомлення liqura »

Тобто, мені потрібно в графі "місто" вказати Київ, вказуючи реальний поштовий індекс та реальну адресу?
Відповісти