Разработка и изготовление печатных плат

Правила форуму
Правила форуму купівлі/продажу.
1. При продажу треба обов'язково вказувати ціну
2. Один користувач - одна тема. Кількість оголошень у темі не обмежена
3. Якщо в темі нема змін то вона автоматично видаляються через 90 діб
UR5FFR
Повідомлень: 770
З нами з: Пон вересня 12, 2022 1:04 pm
Has thanked: 41 time
Been thanked: 261 time

Re: Разработка и изготовление печатных плат

Повідомлення UR5FFR »

Зробив друге замовлення. Зробив у понеділок, написав що треба досить швидко. Плати отримав у четвер. Швидко? Ні, бо четвер на наступній неділі. Дев'ять днів. Отак от. Двічі переносили строки. І це незважаючи на те що я попереджав - плати потрібні не для хобі, а для хлопців на передку. Перехвалив мабуть.

Но далі було ще цікавіше - відкрив посилку. А там плати. Ось такі
photo_2024-08-08_11-53-41.jpg
Нелужені. Добре хоч дірки просвердлили. Але ... не зовсім там де треба. Ну то вже таке - дірки ж є, які претензії? А то що перетравили кілька доріжок - то вже зовсім дрібниці. З трьох плат немає ні жодної без дефектів - кожна більш-менш але їх має. Передчуваю що напайка буде дуже "весела".
photo_2024-08-08_11-58-40.jpg
За зрив термінів та затримку ніхто не вибачився. Ще й дурня з мене робили - написали що відправили вдень до шостої вечора, але насправді відправили у пів на одинадцяту ввечері. У результаті воно їхало зайвий день.
За дефекти плат повернули половину вартості. Але який толк від цього якщо терміни зірвані а плати потребують дуже ретельної перевірки під час монтажу. Ще тиждень накинути - і з Китаю нормальні плати приїхали б з маскою та металізацією, а не таке непорозуміння яке потребує додаткових зусиль для виправлення помилок.

Отже замовляючи плати ви повинні розуміти що відношення до замовлення "на відчепись" як то кажуть. Роблять їх не коли треба, а коли є вільний час та обладнання не завантажене іншими замовленнями. Ніякого контролю якості не робиться - зробили як зробили. Перетрав та отвори не там де треба - то звичайне явище як виявилося. Перетрав до речі був і у попередньому замовленні і я казав їм про це. Але мабуть то все повз каси як то кажуть .

Я більш нічого замовляти тут не буду. Краще почекати зайвий тиждень та отримати нормальні плати без дефектів та у гарантований термін, а не коли знайдеться вільна хвилина щоб абияк зробити.
 
 
UT8AS
Повідомлень: 39
З нами з: Сер вересня 14, 2022 5:37 am
Позивний: UT8AS
Has thanked: 6 times
Been thanked: 11 times

Re: Разработка и изготовление печатных плат

Повідомлення UT8AS »

UR5FFR писав: Пон серпня 12, 2024 7:43 pm  ...Ось такі...

 
Дякую, Андрію!..вже збирався робити замовлення...а так і мої учні роблять...
 
Відповісти