Трансивер на надмініатюрних лампах

oldPsyho
Повідомлень: 309
З нами з: П'ят жовтня 14, 2022 1:13 pm
Звідки: KO40ig
Позивний: UR5XOU
Has thanked: 46 times
Been thanked: 20 times

Re: Трансивер на надмініатюрних лампах

Повідомлення oldPsyho »

UR5VCP писав: П'ят червня 16, 2023 9:59 am
UR5FFR писав: П'ят червня 16, 2023 8:16 am
UR5VCP писав: Чет червня 15, 2023 10:08 pm Маю отаке...Screenshot_48.jpg
 воно для КВ ніяк?


 
Це ж жолуді. Куди ти їх встромляти будеш?
 


 
вони маленькі. я в плані того, що вони для КВ ніяк?
 

 
Чого ж ні? підійдуть, але для них треба спец панелька.
 
UR5VCP
Повідомлень: 447
З нами з: Пон вересня 12, 2022 3:14 pm
Звідки: KN48wi
Позивний: UR5VCP
Has thanked: 83 times
Been thanked: 7 times
Контактна інформація:

Re: Трансивер на надмініатюрних лампах

Повідомлення UR5VCP »

Якщо використовувати для КВ то там панельку не труба. В шматочку текстоліту отвір,  навколо нього дорожки,  і паяй.  Лампа ставиться лежачи на основну плату.  Мене бентежить крутизна 1ма/В...
UR5VCP
Повідомлень: 447
З нами з: Пон вересня 12, 2022 3:14 pm
Звідки: KN48wi
Позивний: UR5VCP
Has thanked: 83 times
Been thanked: 7 times
Контактна інформація:

Re: Трансивер на надмініатюрних лампах

Повідомлення UR5VCP »

Дозвольте похвалитися  :D
 Нулячий "порш панамера" верньєрчик! Я аж підстрибнув від радощів такому подарунку!
Screenshot_49.jpg
 Контур від Р108. на жаль в даному випадку нікуди, каркас с вплавленим сріблом, і конденсатор з ніяким перекриттям на КВ... Так, аби нехай буде. Робити добавочні пелюстки тут нема сенсу, мало місця, вони не піднімуть ємність до нужної межі мені здається.
Screenshot_50.jpg
 А ось цих два брата-акробата треба розпаяти та поцікавитися, "хто там в будиночку живе", якщо там просто каркас, і не впрлавлене срібло а дротик, то то буде можливість перемотати, вивести відводи, і запаячити все як було!
Screenshot_51.jpg
 Може, хто скаже що воно аби дарма не палити газ? Маркувань ніт. Крім отих, тільки воякам відомих, трикутничків...
 
 
Для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів вам необхідно авторизуватись.
oldPsyho
Повідомлень: 309
З нами з: П'ят жовтня 14, 2022 1:13 pm
Звідки: KO40ig
Позивний: UR5XOU
Has thanked: 46 times
Been thanked: 20 times

Re: Трансивер на надмініатюрних лампах

Повідомлення oldPsyho »

UR5VCP писав: П'ят червня 16, 2023 1:18 pm Дозвольте похвалитися  :D
 Нулячий "порш панамера" верньєрчик! Я аж підстрибнув від радощів такому подарунку!Screenshot_49.jpg
 Контур від Р108. на жаль в даному випадку нікуди, каркас с вплавленим сріблом, і конденсатор з ніяким перекриттям на КВ... Так, аби нехай буде. Робити добавочні пелюстки тут нема сенсу, мало місця, вони не піднімуть ємність до нужної межі мені здається.Screenshot_50.jpg
 А ось цих два брата-акробата треба розпаяти та поцікавитися, "хто там в будиночку живе", якщо там просто каркас, і не впрлавлене срібло а дротик, то то буде можливість перемотати, вивести відводи, і запаячити все як було!Screenshot_51.jpg
 Може, хто скаже що воно аби дарма не палити газ? Маркувань ніт. Крім отих, тільки воякам відомих, трикутничків...
 
 

 
Верньер це добре. ГПД від Р-108 вікористовують з діленням частоти. А це вроді як катушечки вір Р-123. Всередині котушка і кілька конденсаторів.
 
Ut5lp
Повідомлень: 64
З нами з: Суб вересня 17, 2022 12:34 pm
Позивний: UT5LP
Has thanked: 2 times
Been thanked: 7 times

Re: Трансивер на надмініатюрних лампах

Повідомлення Ut5lp »

UR5VCP писав: П'ят червня 16, 2023 1:18 pm Дозвольте похвалитися  :D Контур від Р108. на жаль в даному випадку нікуди, каркас с вплавленим сріблом, і конденсатор з ніяким перекриттям на КВ...
 
 



 
Вони однакові на вигляд від Р105М,108М,109М.Відрізняються тільки частотами.Конденсатор ,що ми бачим,це не ГПД
(той захований) це  перестройка анодного контуру.Я міняв лампу на польовик,прямо на рідній керемйчній платі
і потім ділив 74-ю серією...для ТПП.Стабільність була класною!
Оті сірі котушки,схоже з Р250...(від 123 не такі) Розбирати їх не можна!Виходить азот и вони різко втрачають якість.

 
 
 
UR5VCP
Повідомлень: 447
З нами з: Пон вересня 12, 2022 3:14 pm
Звідки: KN48wi
Позивний: UR5VCP
Has thanked: 83 times
Been thanked: 7 times
Контактна інформація:

Re: Трансивер на надмініатюрних лампах

Повідомлення UR5VCP »

от блін... ну азот то пофіг, можу аргона задути ))
Але якщо розібрати, там перемотати можна? Чи там також срібло вплавлене?
Стосовно ділити частоту - не буду, тому що ТІЛЬКИ ЛАМПИ!

Ладно. Вирішимо питання з шасі, (завтра поїду гляну, є готове компактне саме під таку задумку), ну і мені дуже пропонують поставити на вихід 2*6П13С )) 60 ватт. І лампочки новенькі є... Мабудь буде гарно )
Конденсатор або від приймача Океан, або щось придумаємо, то не питання.

По ГПД та КГ. Оскількт двойними тріодами я забезпечений трішки, то буде генератор на нувісторі, а потім каскад з ОС і за ним з ОА. Воно не напряжно, компактно, і дасть максимальну стабільність частоти при зміні навантаження (хоча там і зміна мінімальна буде).


Ну на даний момент всі новини )
oldPsyho
Повідомлень: 309
З нами з: П'ят жовтня 14, 2022 1:13 pm
Звідки: KO40ig
Позивний: UR5XOU
Has thanked: 46 times
Been thanked: 20 times

Re: Трансивер на надмініатюрних лампах

Повідомлення oldPsyho »

UR5VCP писав: П'ят червня 16, 2023 2:57 pm от блін... ну азот то пофіг, можу аргона задути ))
Але якщо розібрати, там перемотати можна? Чи там також срібло вплавлене?
Стосовно ділити частоту - не буду, тому що ТІЛЬКИ ЛАМПИ!

Ладно. Вирішимо питання з шасі, (завтра поїду гляну, є готове компактне саме під таку задумку), ну і мені дуже пропонують поставити на вихід 2*6П13С )) 60 ватт. І лампочки новенькі є... Мабудь буде гарно )
Конденсатор або від приймача Океан, або щось придумаємо, то не питання.

По ГПД та КГ. Оскількт двойними тріодами я забезпечений трішки, то буде генератор на нувісторі, а потім каскад з ОС і за ним з ОА. Воно не напряжно, компактно, і дасть максимальну стабільність частоти при зміні навантаження (хоча там і зміна мінімальна буде).


Ну на даний момент всі новини )

 
Ні, не пофіг. І там вплавлене срібло або мідь. Не перемотаєш.
Якщо ділити частоту не хочете, то поки той ГПД закиньте в ящик, в майбутньому пригодиться.
ммм... Чого так слабо з виходом? ставте пару 6П45С (я би обмежився однією ГУ-19, та й не мав би клопоту з варіометром і КЗЄ в П-контурі).

Робіть вже той ГПД)) коли набридне боротися з частотою, то візьмете ГПД з Р-108, та й поділите як вам потрібно))
 
UR5VCP
Повідомлень: 447
З нами з: Пон вересня 12, 2022 3:14 pm
Звідки: KN48wi
Позивний: UR5VCP
Has thanked: 83 times
Been thanked: 7 times
Контактна інформація:

Re: Трансивер на надмініатюрних лампах

Повідомлення UR5VCP »

Ну якшо не перемотаєш то я і корячити їх не буду. ГПД буде без поділювача частоти. Я хочу зробити на нувісторі, потім каскад "розв*язки" по вихідному навантаженню, і тут на - меандр після поділювача. То вже не простіше синтез поставити? Весь цимус втатиться, ага?

Мене тут чешеться 6Ж1Ж, а вона як резонансний преамп буде гуд? Там правда опір вихідний буде високий, аби підсилення отримати, в неї 1мА/В, але вона і по шумах начеб то гуд? Ні? А з опором то вирішиться ))
UR5VCP
Повідомлень: 447
З нами з: Пон вересня 12, 2022 3:14 pm
Звідки: KN48wi
Позивний: UR5VCP
Has thanked: 83 times
Been thanked: 7 times
Контактна інформація:

Re: Трансивер на надмініатюрних лампах

Повідомлення UR5VCP »

oldPsyho писав: П'ят червня 16, 2023 3:03 pmммм... Чого так слабо з виходом? ставте пару 6П45С (я би обмежився однією ГУ-19, та й не мав би клопоту з варіометром і КЗЄ в П-контурі).
 

 
Будемо танцювати від корпуса. Завтра бачитиму. З мініатюрними лампочками тема потроху закрилась, зі світу по лампі і одному роздолбаю трансивер  :lol:
 А стосовно звичайних лампочок, то в принципі мені допоможуть будь-якими, в розумних межах. Та я й не горів бажанням 60 ватт, я одну поставив би, але будем бачити. Як є новесенькі з запасом... ну чого добру пропадати. 
oldPsyho
Повідомлень: 309
З нами з: П'ят жовтня 14, 2022 1:13 pm
Звідки: KO40ig
Позивний: UR5XOU
Has thanked: 46 times
Been thanked: 20 times

Re: Трансивер на надмініатюрних лампах

Повідомлення oldPsyho »

UR5VCP писав: П'ят червня 16, 2023 5:50 pm Ну якшо не перемотаєш то я і корячити їх не буду. ГПД буде без поділювача частоти. Я хочу зробити на нувісторі, потім каскад "розв*язки" по вихідному навантаженню, і тут на - меандр після поділювача. То вже не простіше синтез поставити? Весь цимус втатиться, ага?

Мене тут чешеться 6Ж1Ж, а вона як резонансний преамп буде гуд? Там правда опір вихідний буде високий, аби підсилення отримати, в неї 1мА/В, але вона і по шумах начеб то гуд? Ні? А з опором то вирішиться ))


 
Звісно простіше синтез поставити. І ніякий цимес не втратиться. Зате собі меньше нудної роботи зробите.
Хм... Хочете преамп? ставте пару 6С4П
 
 
Відповісти