Mini SW2019 - якість приймача

UR5FFR
Повідомлень: 705
З нами з: Пон вересня 12, 2022 1:04 pm
Has thanked: 36 times
Been thanked: 218 times

Re: Mini SW2019 - якість приймача

Повідомлення UR5FFR »

Vavolo писав: П'ят червня 23, 2023 12:59 pm Icom 756 pro (ІІ, ІІІ) має від 71 до 76 дБ

 
Це все давно відомо. Приділяти увагу динамічному діапазону виробники почали досить недавно, та й то лише у топових моделях. Саме з цієї причини Elekraft K2 свого часу був успішний, бо він мав хорошу динаміку та був відносно дешевий.
Динамічний діапазон це не панацея. Але продукти інтермодуляції підвищують рівень шуму та створюють помилкові сигнали на вході приймача. Тобто вам начебто щось заважає на частоті, але це не інший аматор, а продукт інтермодуляції двох потужних станцій, які працюють на зовсім інших частотах. Тому щоб не гадати що нам заважає треба щоб апарат мав 85-90+дб динамічного діапазону по інтермодуляції третього порядку.
UT8AS
Повідомлень: 28
З нами з: Сер вересня 14, 2022 5:37 am
Позивний: UT8AS
Has thanked: 4 times
Been thanked: 6 times

Re: Mini SW2019 - якість приймача

Повідомлення UT8AS »

Фильтр на МГ.gif
 to: Vavolo  ...Або як варіант поставити MAX7000...

Вітаю! Ще, як варіант, мені дуже сподобалась схема НЧ фільтра на МГ від касетних маг-ів автора US5MSQ. Я виконував як для SSB, так і для CW. Ємність конденсаторів залежить від індуктивності МГ (або "на дотик" по приладам...на верхній схемі 250 Ом - це прямий опір обмотки МГ, ставити НЕ треба)...
ФНЧ ППП на магнитофонных ГУ.GIF
 P.S...конденсатори я ставив малогабаритні сучасні плівкові, з відеомаг-ів...
 
 
 
 
Для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів вам необхідно авторизуватись.
UR5VCP
Повідомлень: 447
З нами з: Пон вересня 12, 2022 3:14 pm
Звідки: KN48wi
Позивний: UR5VCP
Has thanked: 83 times
Been thanked: 7 times
Контактна інформація:

Re: Mini SW2019 - якість приймача

Повідомлення UR5VCP »

Стосовно фільтра, в сусідньому топіку за такий говорив: ТУТ
Має два режими, або режектор, або навпаки, причому при перемиканні режиму частота і полоса не змінюються.
Поставив і на "Волну", і на Супер21 - на мій погляд то робить краще ніх на МАХ. Рекомендую!
Vavolo
Повідомлень: 11
З нами з: Чет червня 22, 2023 4:04 pm
Позивний: UR4UQZ
Been thanked: 2 times

Re: Mini SW2019 - якість приймача

Повідомлення Vavolo »

Я собі зараз для експериментів придбав отакий еквалайзер. канали з'єднав послідовно. П'ятий повзунець, який відповідає за частоту 600Гц пересунув максимально вгору, решту - максимально донизу. Частотну характеристику не перевіряв, бо нічим, але думаю що вийшов десь фільтр другого порядку.
Зображення
Відповісти