Трансивер на надмініатюрних лампах

UR5VCP
Повідомлень: 447
З нами з: Пон вересня 12, 2022 3:14 pm
Звідки: KN48wi
Позивний: UR5VCP
Has thanked: 83 times
Been thanked: 7 times
Контактна інформація:

Re: Трансивер на надмініатюрних лампах

Повідомлення UR5VCP »

UR5FFR писав: Чет червня 29, 2023 1:53 pm
 
Я би не став це використовувати. Це скоріше за все для низької ПЧ змішувач. Діоди хз які, трансформатор - теж не зрозуміло який в нього частотний діапазон

 
до 30 мегациклів
UT8AS
Повідомлень: 28
З нами з: Сер вересня 14, 2022 5:37 am
Позивний: UT8AS
Has thanked: 4 times
Been thanked: 6 times

Re: Трансивер на надмініатюрних лампах

Повідомлення UT8AS »

to: UR5VCP

Вітаю! ...намучився з КД409-ми у ДПФ на своєму MiniYES-у, за одно літо кілька разів деякі міняв після грози, хоча антена рамка-дельта...поставив 1N4007 (їх зараз повно на різних донорах, а якщо туго, то можу прислати сотні дві-три нових) - і забув про ці проблеми, і чуйка не змінилась...
Комут діоди 1.jpg
 
Для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів вам необхідно авторизуватись.
UR5VCP
Повідомлень: 447
З нами з: Пон вересня 12, 2022 3:14 pm
Звідки: KN48wi
Позивний: UR5VCP
Has thanked: 83 times
Been thanked: 7 times
Контактна інформація:

Re: Трансивер на надмініатюрних лампах

Повідомлення UR5VCP »

Я пермикач зробив антенний, на 5 положень. від "все закорочено" до вибора споживача, два трансивера, сдр, та третій порт на столі, для експериментів, бо під час грози якщо кабель викрутити то в конекторі дуже гарно клацає розряд. Інвертори ж...
Я так замикаю накоротко та й все. Діоди поставлю з скд та скм, а там побачимо, може придбаю 4007, то не проблема.
UR5FFR
Повідомлень: 705
З нами з: Пон вересня 12, 2022 1:04 pm
Has thanked: 36 times
Been thanked: 218 times

Re: Трансивер на надмініатюрних лампах

Повідомлення UR5FFR »

А я від грози в трансивері ставлю на вході реле, яке замикає вхід на землю коли немає живлення. Це на випадок якщо забуду кабель від'єднати.
UR5VCP
Повідомлень: 447
З нами з: Пон вересня 12, 2022 3:14 pm
Звідки: KN48wi
Позивний: UR5VCP
Has thanked: 83 times
Been thanked: 7 times
Контактна інформація:

Re: Трансивер на надмініатюрних лампах

Повідомлення UR5VCP »

то так всі роблять трансивери заводські... у мене яйком так робить. А мені ліньки було. Ну нада допаяти, хоча селектор крутнути не забуваю.)))) замкнув все тай добре. Ну ніхто не заборонив посадити дросель або просто резистор на 2К паралельно антенному конектору, чи на 20К, пофіг. Статика буде уходити....
Screenshot_83.jpg
Воно??
Для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів вам необхідно авторизуватись.
UR5FFR
Повідомлень: 705
З нами з: Пон вересня 12, 2022 1:04 pm
Has thanked: 36 times
Been thanked: 218 times

Re: Трансивер на надмініатюрних лампах

Повідомлення UR5FFR »

1N4007 - це випрямний діод. Але фішка у тому, що вони мають структуру як p-i-n. Але то було стопіцот років тому. Зараз ці діоди роблять усі кому не лінь. І шо воно там по параметрам якщо це китай - одному богу відомо. Крім того діод має велику ємність у закритому стані (5-6пф). Його використовують зазвичай для комутації TX ланцюгів. В ДПФ я б не радив використовувати бо будуть пролази між діапазонами через велику ємність
Для комутації ДПФ є спеціальні switch-діоди. Тобто для перемикання. Чому не pin? Тому що pin на КХ втрачає свої властивості та становиться звичайним діодом. Якщо подивитися що ставлять у імпортних трансиверах - то там саме switch
UR5VCP
Повідомлень: 447
З нами з: Пон вересня 12, 2022 3:14 pm
Звідки: KN48wi
Позивний: UR5VCP
Has thanked: 83 times
Been thanked: 7 times
Контактна інформація:

Re: Трансивер на надмініатюрних лампах

Повідомлення UR5VCP »

UR5FFR писав: П'ят червня 30, 2023 8:33 pm 1N4007 - це випрямний діод. Але фішка у тому, що вони мають структуру як p-i-n. Але то було стопіцот років тому. Зараз ці діоди роблять усі кому не лінь. І шо воно там по параметрам якщо це китай - одному богу відомо. Крім того діод має велику ємність у закритому стані (5-6пф). Його використовують зазвичай для комутації TX ланцюгів. В ДПФ я б не радив використовувати бо будуть пролази між діапазонами через велику ємність
Для комутації ДПФ є спеціальні switch-діоди. Тобто для перемикання. Чому не pin? Тому що pin на КХ втрачає свої властивості та становиться звичайним діодом. Якщо подивитися що ставлять у імпортних трансиверах - то там саме switch


 
тому я і набрав скд та скв )))). В скд не такі як в скв, поставлю їх )
 
 
UR5FFR
Повідомлень: 705
З нами з: Пон вересня 12, 2022 1:04 pm
Has thanked: 36 times
Been thanked: 218 times

Re: Трансивер на надмініатюрних лампах

Повідомлення UR5FFR »

UR5VCP писав: Суб липня 01, 2023 6:41 am тому я і набрав скд та скв )))). В скд не такі як в скв, поставлю їх )
Я не зовсім розумію логіку. Шо це за діоди? Ти впевнений що вони будуть на КХ працювати, може вони виключно під УКХ заточені?
Якщо хочеш по правильному то шукай BA591, BAT18 (на алі вони є). А якщо ні - то можна й Д9 ставити або ноунейм якийсь виковиряти з телека - яка нафіг різниця
 
Андрій_UR3ILF
Повідомлень: 32
З нами з: Суб жовтня 01, 2022 3:36 pm
Звідки: Царичанка
Позивний: UR3ILF
Has thanked: 2 times
Been thanked: 11 times
Контактна інформація:

Re: Трансивер на надмініатюрних лампах

Повідомлення Андрій_UR3ILF »

BAR64 в имрадi колись купував.   Переключають дiапазоннi  полосовики в коротко-хвиловому приймачi.
https://imrad.com.ua/ua/search?searchkeywords=BAR64
UR5VCP
Повідомлень: 447
З нами з: Пон вересня 12, 2022 3:14 pm
Звідки: KN48wi
Позивний: UR5VCP
Has thanked: 83 times
Been thanked: 7 times
Контактна інформація:

Re: Трансивер на надмініатюрних лампах

Повідомлення UR5VCP »

UR5FFR писав: Суб липня 01, 2023 9:49 am
UR5VCP писав: Суб липня 01, 2023 6:41 am тому я і набрав скд та скв )))). В скд не такі як в скв, поставлю їх )
Я не зовсім розумію логіку. Шо це за діоди? Ти впевнений що вони будуть на КХ працювати, може вони виключно під УКХ заточені?
Якщо хочеш по правильному то шукай BA591, BAT18 (на алі вони є). А якщо ні - то можна й Д9 ставити або ноунейм якийсь виковиряти з телека - яка нафіг різниця
 

 
ну я ж не навмання ставитиму. Дідусь порадив, і підкинув. Він ставить в "грозові" трансивери, а потім перевіря параметри. Та й перепаяти завжди можна, але він дурного не порадить. Тому й поділився тут інформацією )
 
Відповісти