ГСС "дешево та сердито"

UR5FFR
Повідомлень: 705
З нами з: Пон вересня 12, 2022 1:04 pm
Has thanked: 36 times
Been thanked: 218 times

Re: ГСС "дешево та сердито"

Повідомлення UR5FFR »

Коли ти вже книжки почнеш читати? Я ж тобі давав. Де резистор з бази на землю? Як ти стабілізацію робочої точки будеш робити якщо в тебе на емітерному резисторі 0,012*10=120мВ? Шоб нормальна була стабілізація то там треба 0,5, а краще десь 1в мати.
В колектор дросель - резистор там зайвий. Ти ж не НЧ підсилюєш
 
UR5VCP
Повідомлень: 447
З нами з: Пон вересня 12, 2022 3:14 pm
Звідки: KN48wi
Позивний: UR5VCP
Has thanked: 83 times
Been thanked: 7 times
Контактна інформація:

Re: ГСС "дешево та сердито"

Повідомлення UR5VCP »

дросель хз, на схемі "класики" там резистор. На землю щас перерахую також.. 
Дросель не дасть лишніх спотворень?
UR5FFR
Повідомлень: 705
З нами з: Пон вересня 12, 2022 1:04 pm
Has thanked: 36 times
Been thanked: 218 times

Re: ГСС "дешево та сердито"

Повідомлення UR5FFR »

З якого бодуна дросель дасть спотворення? Він що - нелінійний в тебе?
Резистор в колекторі зменшує напругу на колекторі та максимальну напругу на виході.
UR5VCP
Повідомлень: 447
З нами з: Пон вересня 12, 2022 3:14 pm
Звідки: KN48wi
Позивний: UR5VCP
Has thanked: 83 times
Been thanked: 7 times
Контактна інформація:

Re: ГСС "дешево та сердито"

Повідомлення UR5VCP »

та от хз... з якого. Поставив на 500мкГн, потом ставив на колечку, на нч (до 1мгц) спотворення, пилка а не сінус, з підвищенням частоти амплітуда падає. Якось воно ну вобще не так робить. Ток колектора 17ма, живлення 9в, в ємітері 18 Ом. 

Дросель ДП-0,1 здоровий з ссср, нема в мене під рук4ами іншого зараз ((
на нагрузку 120 Ом класний синус 1В рмс, на частоті 10мгц вже 0,5, на частоті 20мгц вже стрілка стоїть на 0
Прибор ВК7-3 з ламповим детектором, він там до 50мгц начебто міряє.


PS: завелося ніби, все регулюється, навіть забагато підсилення, але на ВЧ воно саме то. Міряю вже не вольтметрами а адшкою, вона ж в порт все виводить красиво. (хоча і вольтметр не бреше).

Вистачить 1В на 125 Ом навантаженні для розкачки кт610 або 606? Я вже нічого не соображаю ((
 
UR5VCP
Повідомлень: 447
З нами з: Пон вересня 12, 2022 3:14 pm
Звідки: KN48wi
Позивний: UR5VCP
Has thanked: 83 times
Been thanked: 7 times
Контактна інформація:

Re: ГСС "дешево та сердито"

Повідомлення UR5VCP »

все завелося, шпаргалка для себе самого:
Screenshot_66.jpg
 на даний момент адшка в детекторі збира кучу хлама та наводок, тому мінімально що я можу стабільно зробити це діапазон на картинці. Заекраную - будем бачити. Але не заекраную пока не зроблю АТТ. А тут мисля, 3 по -20 чи 3 по -30. Чи комбіновано... аби не проповзало...
 
Для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів вам необхідно авторизуватись.
UR5VCP
Повідомлень: 447
З нами з: Пон вересня 12, 2022 3:14 pm
Звідки: KN48wi
Позивний: UR5VCP
Has thanked: 83 times
Been thanked: 7 times
Контактна інформація:

Re: ГСС "дешево та сердито"

Повідомлення UR5VCP »

Починаю грати в "тетріс", тобто компонувати все до купи, вирішив трошки фоток підкинути :)
Screenshot_67.jpg
 Загально саме шасі (тут не вистача ще платок генераторів НЧ, плати з АДшкою для мілівольтметра, та плати формувача-генератора для частотоміра (з можливістю втикнути резонатор для перевірки). То ще в процесі буде.
Screenshot_68.jpg
 плата з АДшкою для регулятора рівня вихода, плата 3 по -30 дб АТТ, (дроселів багато бо на кожен вивод обмотки реле, може не треба але як воно є, то чому б і да?), і плата з польовичками та преддрайвером, саме та, що контролюється контролером і тримає рівень сигналу.
Screenshot_69.jpg
 Вихідний каскад на кт610Б ну тут нема чого добавити. Каскад як каскад. Підстроєчник випаяю, то ток покоя виставляв.



 
Screenshot_70.jpg
 плата генератора та міксера:
1 стаб на 3,3 для сішки
2 опора 26МГц для сішки
3 не повірите, сішка )
4 дві плати фнч після сішки, зріз на 170мгц в одної, та на 120 в другої
5 міксер са612
6 вихідний фнч зріз 70МГц
7 емітерний повторювач після 612, 9018
8 стаб живлення для 612, 8В
Screenshot_71.jpg
 Контролер STM32F103C8 або "синя пігулка", відпаяв одного конденсатора з тих що від кварца на землю, поставив крутилку. Для точного підгона частоти генератора (в нас же частотомір тут живе)
Screenshot_72.jpg
 
дупка передньої панелі )
плата регулятора третього каналі сішки, там фнч до 120 МГц, толку віднього.... сішка ж меандр генерить, але поставив, і каскад на польовичку для регулятора рівня, не калібрований. Просто генератор.
поруч плата з таким же польовичком та генератором синуса на АД9833, до 9МГц класний таки собі синус. Регулюється також резистором на панелі. Не калібрований. Просто собі генератор. Ну і два енкодери та дисплей.

Ніби основне показав, далі ф процесі вже буду показувати.
 
 
Для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів вам необхідно авторизуватись.
UR5FFR
Повідомлень: 705
З нами з: Пон вересня 12, 2022 1:04 pm
Has thanked: 36 times
Been thanked: 218 times

Re: ГСС "дешево та сердито"

Повідомлення UR5FFR »

Схему малюй в изиеда. Буде схема - можна буде печатку розвести. Так шоб усе на одній платі.
UR5VCP
Повідомлень: 447
З нами з: Пон вересня 12, 2022 3:14 pm
Звідки: KN48wi
Позивний: UR5VCP
Has thanked: 83 times
Been thanked: 7 times
Контактна інформація:

Re: ГСС "дешево та сердито"

Повідомлення UR5VCP »

UR5FFR писав: Чет червня 29, 2023 7:36 am Схему малюй в изиеда. Буде схема - можна буде печатку розвести. Так шоб усе на одній платі.

 
По вечорах потрошки малюватиму, проц вказувати як проц чи як девборд? чи взагалі я блоками намалюю, а там вже стосовно печаток то не до мене ))
 
UR5FFR
Повідомлень: 705
З нами з: Пон вересня 12, 2022 1:04 pm
Has thanked: 36 times
Been thanked: 218 times

Re: ГСС "дешево та сердито"

Повідомлення UR5FFR »

Пошукай - для блупилза там є девборд десь. Блоками не треба - малюй повну схему, як збирав
UT8AS
Повідомлень: 28
З нами з: Сер вересня 14, 2022 5:37 am
Позивний: UT8AS
Has thanked: 4 times
Been thanked: 6 times

Re: ГСС "дешево та сердито"

Повідомлення UT8AS »

to: UR5VCP

...не забути кожну секцію АТТ "обшити" жестю, як у коробочку...
 
Відповісти