ППЧ для АРУ

UR5VCP
Повідомлень: 447
З нами з: Пон вересня 12, 2022 3:14 pm
Звідки: KN48wi
Позивний: UR5VCP
Has thanked: 83 times
Been thanked: 7 times
Контактна інформація:

Re: ППЧ для АРУ

Повідомлення UR5VCP »

UR5FFR писав: Суб квітня 29, 2023 8:11 pm LM7301 підійде, але живлення 5в, не більше


 
 даташит говорить шо до 32В але то стресс... ну я 8 хотів... Але 5 то 5... Вистачить для атмеги.
Screenshot_9.jpg
 
Screenshot_10.jpg
 Я так і не вкурив, що вони хочуть сказати... На свій страх і риск можете замість 5 подати 32 живлення???
При 8В згорить чи не згорить?????


Тут питання в другому... Діодний детектор на ній починає нормально робити при напругах входу від 0,2В, а це вже не дуже гуд... Прикрутив підсилення на другій половинці 358ї, подав на неї 100 кгц, все нормально, при вхідній напрузі від 50 до 300мВ на виході детектора від 0 до 4В.
Але то ж протеус... Як воно в реалі покаже... хз. Ну він не підводив на таких простих схемах...
UR5FFR писав: Суб квітня 29, 2023 8:11 pm Далі паяти треба, зав'язуй з надувними жінками симуляторами


 
 Завтра якщо радіогастроном буде відчинений то буде ця лмка, до речі, майже 40 гривень (за шо???)...
Ну а все інше ніби то маю...
 
Для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів вам необхідно авторизуватись.
UR5FFR
Повідомлень: 705
З нами з: Пон вересня 12, 2022 1:04 pm
Has thanked: 36 times
Been thanked: 218 times

Re: ППЧ для АРУ

Повідомлення UR5FFR »

За 5в живлення то я не туди подивився. Ставь 358у а 40грн на пляшку пива витратиш :)
UR5VCP
Повідомлень: 447
З нами з: Пон вересня 12, 2022 3:14 pm
Звідки: KN48wi
Позивний: UR5VCP
Has thanked: 83 times
Been thanked: 7 times
Контактна інформація:

Re: ППЧ для АРУ

Повідомлення UR5VCP »

UR5FFR писав: Суб квітня 29, 2023 10:11 pm а 40грн на пляшку пива витратиш

 
 я на 40 гривен 358-их накуплю.
Гумова баба :D одобрила 358 в якості підсилювача та детектора на частоті 100КГц. Ну не дивно, він до 1МГц... При необхідності можна і 50 кгц зробити, там же не кварц а контур в опорі...
UR5VCP
Повідомлень: 447
З нами з: Пон вересня 12, 2022 3:14 pm
Звідки: KN48wi
Позивний: UR5VCP
Has thanked: 83 times
Been thanked: 7 times
Контактна інформація:

Re: ППЧ для АРУ

Повідомлення UR5VCP »

Вся комплектуха зібрана... Дуже хотів би резонатор на +-100-150 КГц, але нема такого, говорив з товаришем моїм, обіцяв покопатися, але... Навряд. Маю кілька штук не лодочок а маленьких типу РК на 8МГц, стареньких, в компах стояли, можна розпаяти, можна його на 100 КГц утянути? Дивився якось там йодом, парами, або травити нада електролізом... 
Реально?

UPD: це вже блог якийсь  :D
 
Надивився відосіків про то шо можна стравити срібло або добавити електролізом, але мудра людина сказала: не займайся х**ю, а прийди візьми кварцики.

Частину плати спаяв, зараз поїду по резонатори. Є два, один трошки (за 100) вище, основної частоти, а другий - так само нижче, але гармоніка... Ну "будєм пасматрєть", як кажуть наші мішебратья )))))

ЗІЖ в відосах пацан електролізом ганяв 27МГц на +140 кгц, але я 8 не прокатаю так...
UR5FFR
Повідомлень: 705
З нами з: Пон вересня 12, 2022 1:04 pm
Has thanked: 36 times
Been thanked: 218 times

Re: ППЧ для АРУ

Повідомлення UR5FFR »

Контур там треба ставити та не марнувати час. Якийсь полосатий дросель та кондьор і усьо, вуаля
UR5VCP
Повідомлень: 447
З нами з: Пон вересня 12, 2022 3:14 pm
Звідки: KN48wi
Позивний: UR5VCP
Has thanked: 83 times
Been thanked: 7 times
Контактна інформація:

Re: ППЧ для АРУ

Повідомлення UR5VCP »

UR5FFR писав: Нед квітня 30, 2023 4:19 pm полосатий дросель та кондьор і усьо, вуаля

 
 спочатку кварц, а потом (якщо кварц ніт) то буде контур тільки з ФМ приймача отой мікроліпі*дрічний, шоб настраювався ))
Але спочатку кварц!
UR5FFR
Повідомлень: 705
З нами з: Пон вересня 12, 2022 1:04 pm
Has thanked: 36 times
Been thanked: 218 times

Re: ППЧ для АРУ

Повідомлення UR5FFR »

Ну якщо пан бажає контур через мумумбу то я не можу заперечувати :)
UR5VCP
Повідомлень: 447
З нами з: Пон вересня 12, 2022 3:14 pm
Звідки: KN48wi
Позивний: UR5VCP
Has thanked: 83 times
Been thanked: 7 times
Контактна інформація:

Re: ППЧ для АРУ

Повідомлення UR5VCP »

Ну ти ж не перший день мене знаєш )))))))

Вчора все зібрав, сьогодні може вечером буду запускати... Побачимо, тут є інші обставини, локальний QRM  :lol:
 
UR5VCP
Повідомлень: 447
З нами з: Пон вересня 12, 2022 3:14 pm
Звідки: KN48wi
Позивний: UR5VCP
Has thanked: 83 times
Been thanked: 7 times
Контактна інформація:

Re: ППЧ для АРУ

Повідомлення UR5VCP »

Випало трошечки вільного часу....

Запустив схему на 612 з кварцем 8192, запустив детектор...
Підсилення тут з головою, воно помічає навіть випромінювання точки доступу... 
Але питання:
Screenshot_11.jpg
 Це активний детектор, там де стрілка з маркером, в розрив не потрібно якого резюка або що поставити? 
При наявності несучої там не рівненька стабільна напруга, а з якимись пилкоподібними викидами...
Можливо це перешкоди, але... При будь якій амплітуді (ну я подаю на вхід стільки, щоб після 612ки було 0,2В) так ось після детектора спонтанні "скачки" напруги... Чи це таки ловить всяке сміття? Завтра попробую вже підключити до плати, і не з ГСС подавати сигнал, а так як треба, вже з нормальними екранами... Побачим. Але так то поки що схема подобається!

UPD: безбожно шумить генератор "розв*язки" ослика від мережі (перетворювач 12 на 24В)... Доведеться його прибрати, та й досліди з інверторами я закінчив...
 
Для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів вам необхідно авторизуватись.
UR5VCP
Повідомлень: 447
З нами з: Пон вересня 12, 2022 3:14 pm
Звідки: KN48wi
Позивний: UR5VCP
Has thanked: 83 times
Been thanked: 7 times
Контактна інформація:

Re: ППЧ для АРУ

Повідомлення UR5VCP »

нічого не розумію. В схемі вище викинув ємність і резистор по виходу, ті що на масу. Включив ослика. Чудово детектить навіть найменші коливання амплітуди ПЧ, тобто чистокровний АМ детектор. АЛЕ йому начхати на саму амплітуду цієї самої ПЧ.... Тобто якщо вона є, або її нема = на виході НОЛЬ. Але якщо я вмикаю АМ модулятор на ГСС - на виході буде сигнал, амплітуда залежить від % модуля...
Ну мені ж потрібна не огибаюча огибаючої :shock: , мене сам факт наявності ПЧ, та її рівень потрібен, інакше воно на телеграфі дико квакати буде? Чи я не так щось зрозумів?
Відповісти