Обговорення проекту регламенту аматорського радіозв'язку

UR5FFR
Повідомлень: 705
З нами з: Пон вересня 12, 2022 1:04 pm
Has thanked: 36 times
Been thanked: 218 times

Re: Обговорення проекту регламенту аматорського радіозв'язку

Повідомлення UR5FFR »

Посилання наведено на сторінці з новиною про прийняття регламенту на їхньому сайті https://www.ucrf.gov.ua/pres-centr/news ... ku-ukrainy - то ж "мопед не мій" :)
UT8AS
Повідомлень: 28
З нами з: Сер вересня 14, 2022 5:37 am
Позивний: UT8AS
Has thanked: 4 times
Been thanked: 6 times

Re: Обговорення проекту регламенту аматорського радіозв'язку

Повідомлення UT8AS »

...то ж "мопед не мій" ...

Вітаю всіх! Цей "мопед" вже ледь тягне ще за часів совка, бо в міністерстві комусь напружувати свої мізки - це "не на часі". І з тим, що в приведеному регламенті написано, навіть поділитися із закордонними друзями соромно. Я вже казав - простий маяк на 144 має 10-15 ватів, а перша категорія для змагань міжнародного рівня лише 5 !! Це сміх, навіть повний дилетант до такого не додумався б...і 40 ватів на КХ у ІІІ категорії для участі в таких змаганнях проти 150 Вт в LP це теж смішно...і "вони", з вивернутим вперед лівером, хочуть щоби ми, з такими обмеженнями, показували гарні результати і прославляли нашу Державу?..а питання установки антенних систем - скільки можно ходити і "вклонятись" кожній місцевій с...!?...вже б зробили кращий контроль за виконанням Регламенту, а не по совковому обмежувати і без того обмежені наші можливості...відразу вибачаюсь, бо душа не витримує...  
Пенсіонер
Повідомлень: 127
З нами з: Пон липня 10, 2023 6:39 pm
Has thanked: 5 times
Been thanked: 48 times

Re: Обговорення проекту регламенту аматорського радіозв'язку

Повідомлення Пенсіонер »

https://ips.ligazakon.net/document/RE40162?an=1
За цим посиланням постанова від 10.05.2023 №173 (зареєстроване в мінюсті 29.06.2023 за № 1106/40162) про затвердження "Регламенту ..." разом з текстом Регламенту.
Пенсіонер
Повідомлень: 127
З нами з: Пон липня 10, 2023 6:39 pm
Has thanked: 5 times
Been thanked: 48 times

Re: Обговорення проекту регламенту аматорського радіозв'язку

Повідомлення Пенсіонер »

Сьогодні набрав чинності Закон України "Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політик ...".
В пункті 3, частини 1 статті 2 Закону вказано: "русифікація - ... витіснення з ужитку української мови, звуження українського культурного та інформаційного простору".
В частині 6 статті 2 Закону вказано: "українофобія - дискримінаційні дії ... що ... зневажають питомі етнокультурні ознаки українців, ігнорують українську мову та культуру".
Не здивуюся, якщо виявиться невідповідність Регламенту цьому Закону.
Те, що дехто називає мовними помилками, є зневажливим ставленням до української мови і нехтуванням нею.
 
 
Пенсіонер
Повідомлень: 127
З нами з: Пон липня 10, 2023 6:39 pm
Has thanked: 5 times
Been thanked: 48 times

Re: Обговорення проекту регламенту аматорського радіозв'язку

Повідомлення Пенсіонер »

Як я зрозумів, відповідно до пунктів 6, 7, 8 розділу ІІІ Регламенту умовний Тарас, в присутності умовного Богдана, має право замість нього працювати навіть в змаганнях.
Чи не є це підставою для визнання безглуздими положення про будь-які змагання і скасування "спортивних" досягнень у вигляді розрядів та звань?
Мабуть треба визначитись більш конкретніше.
Пенсіонер
Повідомлень: 127
З нами з: Пон липня 10, 2023 6:39 pm
Has thanked: 5 times
Been thanked: 48 times

Re: Обговорення проекту регламенту аматорського радіозв'язку

Повідомлення Пенсіонер »

Сьогодні на сайті ЛРУ з`явився коментар до Регламенту.

http://uarl.org.ua/files/stories2023/29 ... %D1%80.pdf

Про розділ ІІІ і пункти 6, 7, 8.
Як на мене, про що йдеться в коментарі - зовсім відсутнє в самому Регламенті.
Коментар тлумачить зміст пунктів, але при цьому не він не є нормативно-правовим актом, не встановлює правових норм та лише роз`яснює та інформує.
 
Відповісти