Citizen Band 27 MHz

Відповісти
SatcoMan
Повідомлень: 7
З нами з: Пон жовтня 03, 2022 5:38 pm

Citizen Band 27 MHz

Повідомлення SatcoMan »

Десь рік тому придбав СВ станцію AnyTone AT-6666. Вміє 0/5, SSB/FM/AM, 50Вт в ЧМ і до 70 в SSB. 
Все в ній подобається окрім модуляції "з коробки". Як багато чого звідти - бубонить. Це не баофенгівська модуляція але ще й не "японська".
Напросилася модернізація мікрофонного підсилювача. Дуже довго шукав схему, допоки не наштовхнувся на рідного брата двійника Енітона - CRT-9900. Схема, принаймні в частині мікрофонного підсилювача, повністю співпала з моїм 6666. 
До великої війни багато цікавиз зв'язків було проведено на цей апарат. Крім того вечірні "теревені" по місцю. Кореспонденти зазначали хорошу якість сигналу. Також були зв'язки і на 28-29 МГц. Теж без проблем.
В архіві вся інформація.
Пароль - "Слава Україні" англійською. То буде 3 слова без пробілів. 
AnyTone6666.zip
 
 
 
 
 
 
 
Для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів вам необхідно авторизуватись.
UR5VCP
Повідомлень: 447
З нами з: Пон вересня 12, 2022 3:14 pm
Звідки: KN48wi
Позивний: UR5VCP
Has thanked: 83 times
Been thanked: 7 times
Контактна інформація:

Re: Citizen Band 27 MHz

Повідомлення UR5VCP »

З паролем прикольнувся гарно. Напиши в приват ))) Можливо я з іноземними мовами туплю )))))
Для перевірки НЧ тракта що передавача, що приймача, я завжди використував програми типа ГКЧ + аналізатор спектру, вихід звуковухи на майк, а вихід (приймального) трансивера на майк компа. І все гарно видно )
Відносно модуляції, я довго грався, але знайшов вихід. Якщо проблема ТІЛЬКИ в тангенті то розповім і покажу фото ) Все просто вирішити )
 
Відповісти