Трансивер Udai SDR

iurii
Повідомлень: 60
З нами з: Суб жовтня 29, 2022 4:06 pm
Has thanked: 13 times
Been thanked: 20 times

Re: Трансивер Udai SDR

Повідомлення iurii »

vasylll писав: Пон жовтня 31, 2022 5:42 pm Забули додати тут схемне рішення !

 
Так дійсно! Дякую за підказку. Додаю схеми DDC/DUC та DSP. Маю сказати, що в схемі DSP використовується stm32h743ii, а не той, що там зазначений. Свого часу знайшов документ в якому описувалось, що вони по пінам сумісні крім деяких, які у мене не використовуються, то вирішив зробити таку універсальну плату. Але пізніше ще виявилось, що SD карта теж не буде так працювати. Коротше кажучи буду виправляти цей момент в наступних версія.
schemes.7z
 
 
Для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів вам необхідно авторизуватись.
iurii
Повідомлень: 60
З нами з: Суб жовтня 29, 2022 4:06 pm
Has thanked: 13 times
Been thanked: 20 times

Re: Трансивер Udai SDR

Повідомлення iurii »

 Інтерфейс "з нуля" писали або якусь лібу використовували?
 
Інтерфейс писався "з нуля". Захотілось зробити просту бібліотеку, що б користуватися в своїх проектах. В результаті з'явилась бібліотека, що дозволяє створювати такі інтерфейси і крім неї ще програма для генерування ресурсів (іконки, шрифти і таке інше). До речі, саме через цю бібліотеку я поки не виклав код у вільний доступ. 
 
UR5FFR
Повідомлень: 690
З нами з: Пон вересня 12, 2022 1:04 pm
Has thanked: 32 times
Been thanked: 218 times

Re: Трансивер Udai SDR

Повідомлення UR5FFR »

iurii писав: Пон жовтня 31, 2022 7:21 pm В результаті з'явилась бібліотека, що дозволяє створювати такі інтерфейси і крім неї ще програма для генерування ресурсів (іконки, шрифти і таке інше). До речі, саме через цю бібліотеку я поки не виклав код у вільний доступ.  
Бібліотека може представляти окремий інтерес. Я трішки копав цю тему нещодавно. З опенсорсних знайшов тільки LVGL, інші або дуже примітивні, або комерційні з закритим кодом. LVGL портабільна, вміє працювати з маленьким буфером (менш ніж повний екран), підтримує різні пристрої типу миші, клавіатури, тачскріну, енкодера. Розуміє жести з тачскріна. Є сторонній візуальний редактор екранів SquareLine Studio. Але написана не на C++, а на чистому C, що ускладнює використання. Деякі фічі та можливості теж не зовсім прозоро описані в документації. Загалом нерви вона мені таки зробила поки я з неї розбирався :)
 
iurii
Повідомлень: 60
З нами з: Суб жовтня 29, 2022 4:06 pm
Has thanked: 13 times
Been thanked: 20 times

Re: Трансивер Udai SDR

Повідомлення iurii »

Додаю блок-схема DDC
udai-sdr-rx.jpg
 
 
Для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів вам необхідно авторизуватись.
iurii
Повідомлень: 60
З нами з: Суб жовтня 29, 2022 4:06 pm
Has thanked: 13 times
Been thanked: 20 times

Re: Трансивер Udai SDR

Повідомлення iurii »

Вирішив в якості вихідного підсилювача використати схему описану UR5FFR на форумі тут. Проект буде відкритим і знаходитиметься тут. За прикидками це буде одна плата з приблизними розмірами 100х120.
 
 
vasylll
Повідомлень: 17
З нами з: П'ят жовтня 28, 2022 5:07 pm
Позивний: немає
Has thanked: 6 times
Been thanked: 3 times

Re: Трансивер Udai SDR

Повідомлення vasylll »

iurii писав: Нед листопада 06, 2022 9:58 pm Проект буде відкритим і знаходитиметься ....


 
Якщо маєте бажання, зробити окреме подання напруги живлення вихідного каскаду. 
На випадок підняття  потужності при збільшенні напруги цього каскаду - 14-24В
  
 
 
UR5FFR
Повідомлень: 690
З нами з: Пон вересня 12, 2022 1:04 pm
Has thanked: 32 times
Been thanked: 218 times

Re: Трансивер Udai SDR

Повідомлення UR5FFR »

vasylll писав: Пон листопада 07, 2022 12:25 pm Якщо маєте бажання, зробити окреме подання напруги живлення вихідного каскаду. 
На випадок підняття  потужності при збільшенні напруги цього каскаду - 14-24В

 
Це має сенс тільки для RD16. Для RD15 не треба перевищувати живлення більш ніж 15в бо у нього максимальна напруга на стоці 30в.
 
iurii
Повідомлень: 60
З нами з: Суб жовтня 29, 2022 4:06 pm
Has thanked: 13 times
Been thanked: 20 times

Re: Трансивер Udai SDR

Повідомлення iurii »

Завершив роботою над схемою підсилювача потужності. Схему розмістив на github. Буду вдячний якщо хтось зможе переглянути схеми і дати рекомендації чи, можливо, знайти якісь помилки. На схемі ФНЧ вказано розрахункові номінали які будуть підганятися пізніше.
PA-15-30W.zip
 
 
 
Для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів вам необхідно авторизуватись.
iurii
Повідомлень: 60
З нами з: Суб жовтня 29, 2022 4:06 pm
Has thanked: 13 times
Been thanked: 20 times

Re: Трансивер Udai SDR

Повідомлення iurii »

Після роздумів вирішив значно спростити схему підсилювача потужності щоб розмістити все на платі 100х100 мм. Схему можна глянути в репозиторії на GitHub. Додаю декілька картинок 3D моделей
PA-15-30W-Light-Top.png
 
PA-15-30W-Light-Bottom.png
 
PA-15-30W-Light-Full.png
 
 
Для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів вам необхідно авторизуватись.
iurii
Повідомлень: 60
З нами з: Суб жовтня 29, 2022 4:06 pm
Has thanked: 13 times
Been thanked: 20 times

Re: Трансивер Udai SDR

Повідомлення iurii »

Приїхали плати підсилювача потужності. Замовляв на JLCPCB. Якщо є бажаючі зібрати такий ПП пишіть - декілька плат подарую, але майте на увазі, що ця конструкція ще не збиралась і не перевірялась, то можуть бути помилки.
 
Відповісти