Трансивер Udai SDR

iurii
Повідомлень: 61
З нами з: Суб жовтня 29, 2022 4:06 pm
Has thanked: 13 times
Been thanked: 21 time

Re: Трансивер Udai SDR

Повідомлення iurii »

Ну що ж, здається, запустив вихідний підсилювач потужності. Особливих змін в схемі самого підсилювача не довелося робити, але довелося підбирати деякі елементи на платі DUC що б отримати потрібний рівень сигналу на виході. При живленні від 12В на максимальній потужності підсилювач споживає десь 2 - 2.2А. Що правда, поки ще не перевіряв чи формуються сигнали для вимірювання КСХ.

То ж можна підбити деякий підсумок. На сьогодні реалізовано:
- приймання і демодуляція АМ, ЧМ, ОБП;
- цифрове AGC для приймача;
- noise reduction;
- squelch for FM;
- auto notch;
- noise blanker;
- передача АМ, ЧМ, ОБП;
- панорама;
- графічний інтерфейс для керування кодеком, DDC/DUC, ПП та іншим;
- генератори сигналів для налагоджування НЧ та ВЧ трактів.

Зараз намагаюсь знайти якийсь корпус, що б все зібрати до купи. Оскільки я замінив дисплей то попередній варіант корпусу не підходить, можливо, доведеться щось робити на замовлення.
 
 
UR5VFT
Повідомлень: 146
З нами з: Вів січня 17, 2023 4:22 pm
Позивний: UR5VFT
Has thanked: 60 times
Been thanked: 30 times

Re: Трансивер Udai SDR

Повідомлення UR5VFT »

які розміри корпусу потрібні. може від приладів підійде якщо та то від якого.. і чи можливо плати поставити вертикально? радіатор на задній стінці поза корпусом
 
iurii
Повідомлень: 61
З нами з: Суб жовтня 29, 2022 4:06 pm
Has thanked: 13 times
Been thanked: 21 time

Re: Трансивер Udai SDR

Повідомлення iurii »

UR5VFT писав: Суб грудня 02, 2023 4:23 pm які розміри корпусу потрібні. може від приладів підійде якщо та то від якого.. і чи можливо плати поставити вертикально? радіатор на задній стінці поза корпусом 

 
Так як плата CPU розроблялась під такі корпуси https://radiodetali.com.ua/ua/product/k ... 70mm-56721 або https://radiodetali.com.ua/ua/product/k ... 70mm-58980 то у мене є обмеження по глибині бо маю роз'єми на передній панелі і позаду. Глибина має бути 130 мм (внутрішня). Ширина та висота можуть бути приблизно 180 та 100 мм відповідно.

Розмістити вертикально і винести радіатор на задню стінку не вийде бо довелося б висоту корпусу робити більше 150 мм, а ширину ті ж 130 щоб вивести роз'єми по боках.

При розмірах Ш180 х В100 х Г130(внутрішня) мм вийде скомпонувати все в корпусі як показано на фото макету (десь є в попередньому пості) плюс встановити вентилятор розмірами 80х80х15 чи 80х80х20 зверху над радіатором в середині корпусу. Мають бути вентиляційні отвори. З іншого боку через вентиляційні отвори доведеться подумати як встановити динамік, можливо, в окремій коробці в середині корпусу...
 
UR5VFT
Повідомлень: 146
З нами з: Вів січня 17, 2023 4:22 pm
Позивний: UR5VFT
Has thanked: 60 times
Been thanked: 30 times

Re: Трансивер Udai SDR

Повідомлення UR5VFT »

- Приклад Ваших корпусів із такою якістю з Алі у каталогах можна підібрати. але чекати 3-4 тижні.. і не думали керувати тр не енкодером а кнопками наприклад у мишці?
 
iurii
Повідомлень: 61
З нами з: Суб жовтня 29, 2022 4:06 pm
Has thanked: 13 times
Been thanked: 21 time

Re: Трансивер Udai SDR

Повідомлення iurii »

UR5VFT писав: Нед грудня 03, 2023 2:51 pm .. і не думали керувати тр не енкодером а кнопками наприклад у мишці?
 

 
Ви маєте на увазі зробити підтримку мишки щоб з повноцінним курсором на екрані? Як що так, то поки не думав. Зараз керується через тачскрин та енкодер ну і є одна кнопка вкл/викл.
 
UR5VFT
Повідомлень: 146
З нами з: Вів січня 17, 2023 4:22 pm
Позивний: UR5VFT
Has thanked: 60 times
Been thanked: 30 times

Re: Трансивер Udai SDR

Повідомлення UR5VFT »

ні я мав на увазі замість знкодара або парал. йому застосувати 2е кнопки управління ліво-право і для зручності застосувати бу ведмедика в якій вже є кнопки. я так робив у кількох синтезаторах. дуже зручно 73!
 
UR5FFR
Повідомлень: 705
З нами з: Пон вересня 12, 2022 1:04 pm
Has thanked: 36 times
Been thanked: 218 times

Re: Трансивер Udai SDR

Повідомлення UR5FFR »

Ще як варіант для навігації - джойстик. Я у себе так зробив для дублювання тачскріну - досить зручно
iurii
Повідомлень: 61
З нами з: Суб жовтня 29, 2022 4:06 pm
Has thanked: 13 times
Been thanked: 21 time

Re: Трансивер Udai SDR

Повідомлення iurii »

На випадок якщо буде не зручно керувати тільки за допомогою тачскрина і енкодера на платі є роз'єм під FFC шлейф куди можливо підключи додаткову клавіатуру чи ще щось таке. В наступній версії плати я ще добавив два додаткових розʼєми для підключення енкодерів (енкодери підключаються до входів таймерів). Але поки я не планую щось додавати - хочу закінчити з базовим функціоналом.
 
iurii
Повідомлень: 61
З нами з: Суб жовтня 29, 2022 4:06 pm
Has thanked: 13 times
Been thanked: 21 time

Re: Трансивер Udai SDR

Повідомлення iurii »

Спробував прикинути який корпус потрібен і зробив деякі креслення. Не знаю чи можливо зараз десь його виготовити, але проект вже є  :)
Габарити Ш192хВ100хГ140. Розраховую що це буде листовий метал товщиною 1мм, задня, нижня і внутрішня перегородки анодована, верхня і передня - фарбомані. Динамік буде кріпитися всередині корпусу в пластиковій коробці, ймовірно, роздрукованій на 3д принтері.
enclosure1.png
enclosure2.png
ПС. Радіатора на малюнку немає бо не знайшов готової 3д моделі, а сам вже трохи задовбався креслити  :D. Він має бути під вентилятором.
 
 
 
Для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів вам необхідно авторизуватись.
UR5VFT
Повідомлень: 146
З нами з: Вів січня 17, 2023 4:22 pm
Позивний: UR5VFT
Has thanked: 60 times
Been thanked: 30 times

Re: Трансивер Udai SDR

Повідомлення UR5VFT »

ви маєте рацію. знайти виробника одного корпусу. напевно не можливо, але можна спробувати зателефонувати виробникам корпусів -https://mibox.com.ua/
 
Відповісти