Трансивер Udai SDR

iurii
Повідомлень: 61
З нами з: Суб жовтня 29, 2022 4:06 pm
Has thanked: 13 times
Been thanked: 21 time

Re: Трансивер Udai SDR

Повідомлення iurii »

assembly.jpg
 
 
Для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів вам необхідно авторизуватись.
iurii
Повідомлень: 61
З нами з: Суб жовтня 29, 2022 4:06 pm
Has thanked: 13 times
Been thanked: 21 time

Re: Трансивер Udai SDR

Повідомлення iurii »

Думаю, що можна вважати, що проект корпусу завершино. Ну принаймні перший його варіант.
Складається з 4-х частин. Дві покриті цинком, дві фарбовані.
pic01.jpg
pic02.jpg
 На 3Д принтері зроблена коробка для динаміка. Динамік 78мм
pic03.jpg
 Встановлений дисплей і енкодер.
pic04.jpg
 Так виглядають зібрані плати. Спочатку збираються до купи, а потім монтуються в корпус.
Так, є трохи колхозу на макетках ))) то УНЧ і ще LDO.
pic05.jpg
 Плати в корпусі.
pic06.jpg
 Хотілось би відмітити, що я дуже задоволений точністю з якою виконали отвори для роз'ємів. Все зібралося без додаткової підгонки.
Фото задньої кришки
pic07.jpg
Фото повністю зібраного апарату дивіться в попередньому пості.
 Замовляв у https://mibox.com.ua/
 
 
 
 
Для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів вам необхідно авторизуватись.
UR5FFR
Повідомлень: 705
З нами з: Пон вересня 12, 2022 1:04 pm
Has thanked: 36 times
Been thanked: 218 times

Re: Трансивер Udai SDR

Повідомлення UR5FFR »

Файна конструкція вийшла. Я навіть боюсь питати скільки коштує корпус на замовлення. Це ж треба ще й документацію віддати їм з розмірами та отворами - у фотошопі таке не намалюєш :)
Якщо в вас буде час та натхнення то поділиться інформацією про компанію де замовляли корпус ось тут: viewtopic.php?t=138
vasylll
Повідомлень: 17
З нами з: П'ят жовтня 28, 2022 5:07 pm
Позивний: немає
Has thanked: 6 times
Been thanked: 3 times

Re: Трансивер Udai SDR

Повідомлення vasylll »

iurii писав: Чет лютого 01, 2024 9:35 pmФото повністю зібраного апарату дивіться в попередньому пості.
 Замовляв у https://mibox.com.ua/
 
 
 
 


 
Підскажіть будьласка ! 
Проект корпуса проектували в Solidworks ?
Умови наданя креслень. Надавали файли проекту та креслення з них ? Чи вони по файлу самі все ...
Термін виготовлення та відправки до Вас ?
Ціна вашого замовлення ?

Хочу/бажаю теж у них де що замовити ! Давно придивляюся.

Дякую.
 
iurii
Повідомлень: 61
З нами з: Суб жовтня 29, 2022 4:06 pm
Has thanked: 13 times
Been thanked: 21 time

Re: Трансивер Udai SDR

Повідомлення iurii »

vasylll писав: Нед лютого 11, 2024 5:24 pmПідскажіть будьласка ! 
Проект корпуса проектували в Solidworks ?
Умови наданя креслень. Надавали файли проекту та креслення з них ? Чи вони по файлу самі все ...
Термін виготовлення та відправки до Вас ?
Ціна вашого замовлення ?

Хочу/бажаю теж у них де що замовити ! Давно придивляюся.

Дякую.
 


 
Стосовно креслень то особливих вимог у них немає. Я просто надав посилання на репозиторій проекту. Були внесені незначні зміни з урахуванням їх тех процесів - і перейшли до виробництва. Для прикладу ось мій проект https://bitbucket.org/ionishchenko/udai ... osure-v001
Стосовно термінів виробництва, здається, там на сайті є інформація - 20 робочих днів.
Ціна - 1560
 
 
Павло
Повідомлень: 2
З нами з: Суб лютого 17, 2024 12:31 pm
Позивний: ur5nka

Re: Трансивер Udai SDR

Повідомлення Павло »

Доброго дня всім . Корпус то хороший , но компоновка плат нікудишня - щоб добратися до кожної з плат потрібно розібрати ввесь трансивер . Подумайте  над цим . Павло .
UR5FFR
Повідомлень: 705
З нами з: Пон вересня 12, 2022 1:04 pm
Has thanked: 36 times
Been thanked: 218 times

Re: Трансивер Udai SDR

Повідомлення UR5FFR »

Павло писав: Нед лютого 18, 2024 8:04 am компоновка плат нікудишня - щоб добратися до кожної з плат потрібно розібрати ввесь трансивер

 
На мій погляд нормальна компоновка - я сам таку роблю. Та й навіщо туди лазати якщо усе працює? :)
iurii
Повідомлень: 61
З нами з: Суб жовтня 29, 2022 4:06 pm
Has thanked: 13 times
Been thanked: 21 time

Re: Трансивер Udai SDR

Повідомлення iurii »

Павло писав: Нед лютого 18, 2024 8:04 am Доброго дня всім . Корпус то хороший , но компоновка плат нікудишня - щоб добратися до кожної з плат потрібно розібрати ввесь трансивер . Подумайте над цим . Павло .

 
Доброго дня!
Так, дійсно доступ до плат в такому разі обмежений. Але питання в тому чи потрібен відкритий доступ до плат? Якщо потрібен, то як часто буде виникати потреба щось робити з платами? І очевидно, щоб зробити зручний доступ потрібно буде ускладнити конструкцію корпусу, що призведе до зростання вартості виробництва. Чи виправдано це?
Особисто я не бачу потреби після зборки, налагоджування і монтажу плат щось з ними робити. Якщо потрібно перепрограмувати, то роз'єми програмування МК і ПЛІС виведені по краях і до них легко підключитися не розбираючи всю конструкцію, а потрібно лише зняти верхню та задню кришку корпусу.

Який Ви бачите сценарій використання, що вимагає внести зміни в конструкцію? Як часто цей сценарій може відбуватися? 
iurii
Повідомлень: 61
З нами з: Суб жовтня 29, 2022 4:06 pm
Has thanked: 13 times
Been thanked: 21 time

Re: Трансивер Udai SDR

Повідомлення iurii »

Розмірковую з приводу, щоб додати ще діапазони 2 м та 70 см. З приймачем, здається, все просто бо АЦП має полосу 700 МГц і можна, поставивши фільтри на 120 - 180 МГц та 420 - 480 МГц, спробувати напряму оцифрувати. А ось з передавачем прийдеться робити перетворення частоти бо можу отримати на виході ЦАП полосу тільки до 105 МГц. І тут мені потрібна порада від тих хто чимось таким займався. Як краще буде це зробити? Можливо, є якісь готові рішення?
 
UR5FFR
Повідомлень: 705
З нами з: Пон вересня 12, 2022 1:04 pm
Has thanked: 36 times
Been thanked: 218 times

Re: Трансивер Udai SDR

Повідомлення UR5FFR »

Я бачу тут два варіанти - або пряма оцифровка на прийом та змішувач на передачу, або ставити якусь мікросхему up/down converter - такі чіпи є але вони зазвичай працюють у квадратурі по ПЧ, тут це дещо зайве. А не дивилися як це зроблено у інших СДРах які перекривають УКХ? Я от завжди дивлюся як інші роблять перед тим як своє малювати :) У результаті таки малюю свою реалізацію, але деякі ідеї можна і запозичити :)
Відповісти