Синтезатор UR3ILF

Андрій_UR3ILF
Повідомлень: 32
З нами з: Суб жовтня 01, 2022 3:36 pm
Звідки: Царичанка
Позивний: UR3ILF
Has thanked: 2 times
Been thanked: 11 times
Контактна інформація:

Re: Приймач RX998.

Повідомлення Андрій_UR3ILF »

Цю спробуйте. Зменшив обмин по i2c.
Для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів вам необхідно авторизуватись.
Weezerspoon
Повідомлень: 35
З нами з: Нед березня 31, 2024 5:00 pm
Has thanked: 6 times

Re: Приймач RX998.

Повідомлення Weezerspoon »

Теж не заводиться, при живлені +5в працює а від 3.3 не хоче. Стара прошивка воркає без проблем.
Андрій_UR3ILF
Повідомлень: 32
З нами з: Суб жовтня 01, 2022 3:36 pm
Звідки: Царичанка
Позивний: UR3ILF
Has thanked: 2 times
Been thanked: 11 times
Контактна інформація:

Re: Приймач RX998.

Повідомлення Андрій_UR3ILF »

Живлення меги? Фусебіти? Шукайте де помилка. І як можна не так подати живлення якщо там захисний діод передбачений. 
Зараз паяю плату контроллера. Вчора зробив, сьогодні спаяю та запускаю. У мене також бувають нюанси. Атмега виявилася залоченою. Фусе лікар оживив її. А на вигляд вона як нова. З аліекспрес i усi по рiзному промаркованi в блiстерi.  
Weezerspoon
Повідомлень: 35
З нами з: Нед березня 31, 2024 5:00 pm
Has thanked: 6 times

Re: Приймач RX998.

Повідомлення Weezerspoon »

Фюзи раз 100 перевірив, все там ок як і з живленням. Не хоче працювати чомусь саме нова прошивка а з старою стартує і все ок.
Андрій_UR3ILF
Повідомлень: 32
З нами з: Суб жовтня 01, 2022 3:36 pm
Звідки: Царичанка
Позивний: UR3ILF
Has thanked: 2 times
Been thanked: 11 times
Контактна інформація:

Re: Приймач RX998.

Повідомлення Андрій_UR3ILF »

А дисплей той самий залишився? SH1106 або SSD1306 у вас?
Перевірив ще раз у себе-все працює.
Заодно виміряв струм споживання мах 35мА при підключеній платі приймача та з двома виходами сiшки. LCD синього кольору 1.3". 

Зібрав контролер із двома сiшками. Струм споживання 48мА. Дисплей білого кольору. Все як за підручником.
Weezerspoon
Повідомлень: 35
З нами з: Нед березня 31, 2024 5:00 pm
Has thanked: 6 times

Re: Приймач RX998.

Повідомлення Weezerspoon »

Дисплей той самий залишився, SH1106. Атмега знову здута з ардуїни, шитися не хтіла поки не підпаяв кварц.Ну воно і не дивно тактування виставлено зовнє було у фюзах. А так щось навіть не знаю що воно хоче. Може номінали внутрішніх підтягуючих резисторів в атмезі інші, навіть не знаю. Стара прошивка то запускається.
Андрій_UR3ILF
Повідомлень: 32
З нами з: Суб жовтня 01, 2022 3:36 pm
Звідки: Царичанка
Позивний: UR3ILF
Has thanked: 2 times
Been thanked: 11 times
Контактна інформація:

Re: Приймач RX998.

Повідомлення Андрій_UR3ILF »

Виведення на дисплей я не чіпав. Цей блок налагоджений дуже давно, і я його не змінюю. Змінив межу діапазонів та виведення в сишку. Виміряйте напругу на шині i2c або ще краще осцилографом подивитися є там імпульси при старті або висить низький рівень? Скорiше за все висить и чекае вiдповiдi.
Розберемося чому не прицюе у вас.
Weezerspoon
Повідомлень: 35
З нами з: Нед березня 31, 2024 5:00 pm
Has thanked: 6 times

Re: Приймач RX998.

Повідомлення Weezerspoon »

Пачка імпульсів на SCL на короткий час пробігає осцилограф винюхав, на SDA осцилограф нічого не винюхав там низький рівень. На виходах сішки теж нічого немає так що мк мабуть просто висить чи чекає чогось. Доречі в версії 2.2 приймача помилок в АРУ на схемі нема? Ато щось її роботи я не спостерігаю, номінали дотримані все на своїх місцях.
  
Нова версія з пониженою швидкістю починає працювати при 3.6в а та інша нова не стартує взагалі
 
Для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів вам необхідно авторизуватись.
Андрій_UR3ILF
Повідомлень: 32
З нами з: Суб жовтня 01, 2022 3:36 pm
Звідки: Царичанка
Позивний: UR3ILF
Has thanked: 2 times
Been thanked: 11 times
Контактна інформація:

Re: Приймач RX998.

Повідомлення Андрій_UR3ILF »

Weezerspoon писав: П'ят квітня 05, 2024 8:59 pmНова версія з пониженою швидкістю починає працювати при 3.6в а та інша нова не стартує взагалі
 
Це в залізі проблема, а не в програмі. Стабілізатор 3.3 вольта та фільтрацію дивіться. И конденсатори блокуючi живлення Si5351.
 
Weezerspoon
Повідомлень: 35
З нами з: Нед березня 31, 2024 5:00 pm
Has thanked: 6 times

Re: Приймач RX998.

Повідомлення Weezerspoon »

Це вже якийсь треш. Я ще такого факмайнду не мав. Виявляється всьому виною оці гребінчаті розєми. Я вже навіть самими штирьками припаяв дисплей до плати (мультиметром все було прозвонено на наявність контакту там де він потрібе і навпаки) і стартувало через раз на новій прошивці. Випаяв  я його і припаяв дисплей напряму проводами, навіть дощ закінчився і сонце вийло :lol:. Тепер все працює відмінно, тільки от чому з старою прошивкою працювало нормально? .А ці гребінки мабуть тре забути як страшний сон, хто зна що за пластик на них, можливо він для постійного струму діелектрик а для перемінного вч вже ні.
 
Відповісти