ППЧ для АРУ

UR5FFR
Повідомлень: 705
З нами з: Пон вересня 12, 2022 1:04 pm
Has thanked: 36 times
Been thanked: 218 times

Re: ППЧ для АРУ

Повідомлення UR5FFR »

 
UR5VCP писав: Суб травня 13, 2023 4:46 pm Записав 5 хвилин звук, працює кілька станцій, від 9 до +20, на 2й хвилині втикнув АТТ -20дБ.

 
Звучить гарно
UR5VCP писав: П'ят травня 12, 2023 9:08 am ну і аби вдруге не робити одне й теж, зразу напруга на лінійному виході в другому стовбчику )) міряю В3-38


 
Це наскільки я розумію для максимального підсилення по ПЧ?
А як регулюється підсилення по ПЧ змінним резистором? Є можливість зняти графіки напруги на виході для кілька положень - мінимум/максимум/середина?
 
UR5VCP
Повідомлень: 447
З нами з: Пон вересня 12, 2022 3:14 pm
Звідки: KN48wi
Позивний: UR5VCP
Has thanked: 83 times
Been thanked: 7 times
Контактна інформація:

Re: ППЧ для АРУ

Повідомлення UR5VCP »

Це наскільки я розумію для максимального підсилення по ПЧ?
А як регулюється підсилення по ПЧ змінним резистором? Є можливість зняти графіки напруги на виході для кілька положень - мінимум/максимум/середина?
Так. Максимальне.

А регулюється просто. Одночасно піднімає напругу на шкалу і пропорційно на затвори. 
Можливість є... Але пізніше.. (а навіщо?)
Я порівнював з роботою айкома, якщо виставити стрілочку на +20, то при сигналах менше +20 вона майже не рухома, а більше - починає вже показувати рівень. Ну так само й тут. Ручка підсилення ПЧ по суті одночасно двигає порог і постійну складову через всі каскади схеми. 
Пізніш запишу. Ти звук хотів чи саме просто напруги і рівень сигналу за допомогою ГСС?
UR5FFR
Повідомлень: 705
З нами з: Пон вересня 12, 2022 1:04 pm
Has thanked: 36 times
Been thanked: 218 times

Re: ППЧ для АРУ

Повідомлення UR5FFR »

UR5VCP писав: Суб травня 13, 2023 5:02 pmТи звук хотів чи саме просто напруги і рівень сигналу за допомогою ГСС?
Тільки ГСС. Напруги на затворах теж не потрібні. Якщо зробиш вимірювання то буде можливість намалювати графіки роботи АРП при різних рівнях підсилення. В мене в АРП по НЧ там усе простіше - графік не змінюється за формою а просто зміщається вправо. А ось як у тебе буде при підвищенні напруги - це я не знаю.
 
Відповісти