Трансивер прямой оцифровки с интерфейсом LAN.

Відповісти
Олександр ux1vx
Повідомлень: 9
З нами з: П'ят вересня 23, 2022 7:00 am
Позивний: ux1vx

Трансивер прямой оцифровки с интерфейсом LAN.

Повідомлення Олександр ux1vx »

Хочу порадитись із знавцями СДР техніки по такаму трансиверу. Наскільки така конструція досконала? Потрібен для роботи в FT8 і для контестів. Чи не завеликі затримки в обробці сигналу із за інтерфейсу? І швидкість перемикання з прийому на передачу і назад.
Трансивер прямой оцифровки с интерфейсом LAN.
14bit АDС, 14bit DАС. Работает с программой PowerSDR mRX как НЕRМЕS, панорама 184 кГц, отключаемый УВЧ, чувствительность SSВ 0,5 мкВ, СW 0,25 мкВ, 7 субоктавных полосовых фильтров приемника с непрерывным перекрытием, раскрывается на передачу. Звуковая карта не требуется, на плате кодек (микрофон/наушники), самоконтроль, VОХ. УМ выполнен на полевых транзисторах RD01+RD16+2xRD16 выходная мощность 20-25 Вт.
Применена ПЛИС большей емкости, что позволило реализовать второй приёмник и предискажения на передачу "Pure signal"
UR4LGA
Повідомлень: 10
З нами з: Пон травня 01, 2023 9:12 pm
Позивний: UR4LGA
Has thanked: 11 times
Been thanked: 3 times

Re: Трансивер прямой оцифровки с интерфейсом LAN.

Повідомлення UR4LGA »

Та ні. Затримки там в мілісекундах, хто працює на сдрах не мають проблем з фт8.
В цілому, затримки в СДР - то більше "лячні історії" ніж реальність. Я працював на СДРах першого покоління зі звуковою картою - там працював в цифрі, не було жодних питань, після того на СДР з прямою оцифровкою (DDC/DUC), тут затримки меньше ніж на тому (першому поколінні), але правда тут в цифрі не працюю, бо я не цифровік в цілому  :)
 
Олександр ux1vx
Повідомлень: 9
З нами з: П'ят вересня 23, 2022 7:00 am
Позивний: ux1vx

Re: Трансивер прямой оцифровки с интерфейсом LAN.

Повідомлення Олександр ux1vx »

Цікаво, а який апарат використовується зараз? Я раніш також використовував СДР1000, і відмовився від нього коли побачив свій сигнал на передачу - подавлення спурів -35дб.... Яке подавлення у Вас на прямій оцифровці?
Відповісти