Аудіофілія та самопальний хайенд

UR5FFR
Повідомлень: 705
З нами з: Пон вересня 12, 2022 1:04 pm
Has thanked: 36 times
Been thanked: 218 times

Re: Аудіофілія та самопальний хайенд

Повідомлення UR5FFR »

NickName писав: Пон грудня 11, 2023 6:25 pm Респектище! Так хто ж таки попереду?
Ніхто, бо інші ще не збирав у корпусі :)
UR5FFR
Повідомлень: 705
З нами з: Пон вересня 12, 2022 1:04 pm
Has thanked: 36 times
Been thanked: 218 times

Re: Аудіофілія та самопальний хайенд

Повідомлення UR5FFR »

Давно в мене не було такого Різдва. Роботи навалилося більше, ніж очікувалося. На щось попаяти часу взагалі не було. Але германій на ГТ806 таки переніс до плати. По схемі майже без змін - дещо корекцію поправив.
Поки що не запускав - нема часу. Але буду рухатися як буде вільний час. Отже далі буде :)
photo_2024-01-17_13-33-47.jpg
 
 
Для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів вам необхідно авторизуватись.
NickName
Повідомлень: 25
З нами з: Вів жовтня 17, 2023 7:04 am
Has thanked: 92 times
Been thanked: 1 time

Re: Аудіофілія та самопальний хайенд

Повідомлення NickName »

Ну слава богу! :D  Щось мені в душі натякало,що у Вас запарка і рука не здіймалася чіплятися із запитаннями.   
   Будемо сподіватися, що попустить.
 А плата вийшла шикарна, ніяких тобі смд з амідонами :D. Якраз для тумбочки.
 Друковану плату подождьом-с.
 
UR5FFR
Повідомлень: 705
З нами з: Пон вересня 12, 2022 1:04 pm
Has thanked: 36 times
Been thanked: 218 times

Re: Аудіофілія та самопальний хайенд

Повідомлення UR5FFR »

Трохи новин з майстерні :) Почав потрохи робити корпус для германія. Якщо вийде то на вихідних почну монтаж.

Зробив для Гіперболоїда вузол затримки підключення колонок, бо задовбало слухати клацання при включенні. Схема дуже проста
load delay.png
Затримка десь кілька секунд. Реле або одно на 24-27в. Або два на 12в (у мене саме так бо не знайшов на 24в з двома групами контактів).  Стабілітрон потрібен для захисту затвору. Плати нема бо зібрано на макетці.

Ну і саме приємне - проапгрейдив акустику :) Справжній Japan Victor Company з початку 80х. Звичайно мейдінджапан :) НЧ - 25см діаметром. Грає - бомба
 
photo_2024-03-12_17-14-50.jpg
 
 
Для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів вам необхідно авторизуватись.
Відповісти