Цифра супротив аналога

UR5GAW (UT1G)
Повідомлень: 16
З нами з: Вів жовтня 18, 2022 5:02 pm
Позивний: UR5GAW
Been thanked: 1 time

Re: "Народний" Трансивер на базі ESP32-A1S

Повідомлення UR5GAW (UT1G) »

UR5FFR писав: П'ят жовтня 21, 2022 7:23 am
UR5GAW писав:Чет січня 01, 1970 12:03 am
 
Тому я вважаю що ваша позиція необгрунтована та не підкріплена аргументами 

PS чуть пізніше перенесу весь цій холівар у окремий топік - тут це недоречно


 
Од така спроба й буде розцінена як навмисна образа, я ще раз повторюю що тут на війні в мене НЕМА ні книжок, ні апаратури, ні інтернету окрім телефону.  
Якщо дуже бажаєте, то після цього всього експериментально покажу Вам на Вашім же апараті всі його недоліки, які Ви вперто не хочете бачити. 
Але елементарно включити передачу й подивитися спектр за 200 Вт можна. Картина одразу стане ясною. Й зробити файл мр3 з аналового якісного апарату під час контесту теж можна й пропустити його через проц. 
Вам все самому стане зрозуміло - картина ефіру в обох файлах дуже не співпадатиме.
Це без формул й наочно.

73!
 
UR5GAW (UT1G)
Повідомлень: 16
З нами з: Вів жовтня 18, 2022 5:02 pm
Позивний: UR5GAW
Been thanked: 1 time

Re: Цифра проти аналога

Повідомлення UR5GAW (UT1G) »

MOD матюкатися та погрожувати на форумі неприпустимо. бан
 
UR5FFR
Повідомлень: 690
З нами з: Пон вересня 12, 2022 1:04 pm
Has thanked: 32 times
Been thanked: 218 times

Re: "Народний" Трансивер на базі ESP32-A1S

Повідомлення UR5FFR »

UR5GAW писав:Чет січня 01, 1970 12:03 am Але елементарно включити передачу й подивитися спектр за 200 Вт можна. Картина одразу стане ясною. 
А я що роблю? Аналізую спектр передавача. Ніякого криміналу я не бачу

PS До речі тут за SW писали як серійний апарат. Він має параметри ... ну такі собі. Автор сам не проводив вимірювання, але аматори це зробили. Динамічний діапазон по інтермодуляціі десь 70дб. Це рівень UW3DI та приймачів на SA612.
 
 
UR5VCP
Повідомлень: 447
З нами з: Пон вересня 12, 2022 3:14 pm
Звідки: KN48wi
Позивний: UR5VCP
Has thanked: 83 times
Been thanked: 6 times
Контактна інформація:

Re: Цифра проти аналога

Повідомлення UR5VCP »

UR5GAW писав:Чет січня 01, 1970 12:03 am експериментально покажу Вам на Вашім же апараті всі його недоліки, які Ви вперто не хочете бачити.

 
 Необгрунтовані домисли. А взагалі мова про який саме "апарат", Ви бачили його в роботі? 
ОФТОП!
Almaro1741
Повідомлень: 54
З нами з: Суб вересня 17, 2022 7:59 am
Позивний: UR1CDH
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Цифра проти аналога

Повідомлення Almaro1741 »

Вгамуйтесь) не розводьте срач. Якщо тема вже називається "цифра проти аналога" то ж давайте наведемо аргументи, на користь того чи іншого рішення в цифровому/аналоговому трансивері. Від себе додам, що деякі аргументи не є обгрунтованими тому що. 
1. ESP32-A1S має кодек. І цей кодек проживає в окремій мікросхемі. Так, вони під спільним екраном, але це 2 різні деталі. Відповідно сама обробка сигналів в цифровій формі знаходиться окремо від АЦП/ЦАП. 
​​​​​​2. Трансивер не передбачає інтеграції підсилювача, з вихідною потужністю більше 30ватт, як мінімум на даному етапі розвитку.
3. У зв'язку з тим що в розробці трансивера присутній тільки я та пан Андрій, то й дискусії проходять в основному між двома людьми. Інші ж чекають коли все буде готово. 

Тому як мінімум "критикуєте - пропонуйте". 
UR5FFR
Повідомлень: 690
З нами з: Пон вересня 12, 2022 1:04 pm
Has thanked: 32 times
Been thanked: 218 times

Re: Цифра проти аналога

Повідомлення UR5FFR »

Almaro1741 писав: П'ят жовтня 21, 2022 9:56 amВід себе додам, що деякі аргументи не є обгрунтованими тому що.
Тому що тому :) Не переймайтесь. Тут усе суб'єктивне. Тому тему виніс у "балакалку" :)
UT5KS
Повідомлень: 10
З нами з: Чет вересня 29, 2022 8:22 am
Позивний: UT5KS
Has thanked: 26 times
Been thanked: 4 times

Re: Цифра супротив аналога

Повідомлення UT5KS »

А як там поживає "Єрмак", хто знає?
UR7HBP
Повідомлень: 2
З нами з: Пон жовтня 24, 2022 11:30 am
Позивний: UR7HBP
Been thanked: 2 times

Re: Цифра супротив аналога

Повідомлення UR7HBP »

UT5KS писав: Чет вересня 21, 2023 7:27 pm А як там поживає "Єрмак", хто знає?


 
Розвивається, софт покращується. В телеграмі на профільному каналі іде жваве обговорення. Мій чекає мене вдома, займуся після дємбєля
 
UR4LGA
Повідомлень: 10
З нами з: Пон травня 01, 2023 9:12 pm
Позивний: UR4LGA
Has thanked: 11 times
Been thanked: 3 times

Re: Цифра супротив аналога

Повідомлення UR4LGA »

UT5KS писав: Чет вересня 21, 2023 7:27 pm А як там поживає "Єрмак", хто знає?





 
Я користуюсь, правда поки тільки на приймання. Бо немає антен зараз. Але на передачу - 100Вт, як з куща (2 х rd100), тюнер є, чекає на вмикання в софті (по планах - в наступній версії) Самі ж версії виходять доволі швидко. Та й автор прислуховується до користувачів.
Є також sunsdr2pro. Що до звуку - в Єрмаку подобається більше. І на вузьких фільтрах не "дзеленчить" крутими скатами
В сусліку в 3-й версії, як на мене перемудрили з АРП. Воно наче файно, але все виходить досить пласким якимось (суб'єктивне сприйняття), на Єрмаку етер більш рельєфно відчувається.
Взагалі Ермак цікавий апарат. Якщо (коли), йому автор додасть більш потужний графічний процесор - з'явиться панорама з більшою роздільною здатністю - буде взагалі бомба. Хоча і зараз все що потрібно - все видно.  
 
 
 
 
Відповісти