Лампові двотактні КВ підсилювачі

UT4URX
Повідомлень: 2
З нами з: Нед квітня 21, 2024 7:14 pm
Позивний: UT4URX

Re: Лампові двотактні КВ підсилювачі

Повідомлення UT4URX »

Всіх вітаю!
Торік намагався зробити підсилювач на 4 ГУ29. На 40м де я працюю він чесно віддавав 300Вт. на 20м ватт 200 вийшло у мене. Але! Не факт що у мене немає проблем з П-контуром, я зробив все по опису і не дуже у мене вистачає масла в голові повноцінно налаштувати інші бенди (якщо це можливо :-) Може колись повернусь до цього апарату. До речі ШПТ у мене на кільцях AMIDON. Ставив і 50ВЧ - різниці не помітив. Якщо я не в тему вліз - прошу вибачення.
З повагою.
Image-4.jpg
 
Image-6.jpg
 
Image-1(1).jpg
 
Image-5.jpg
 
Image-7.jpg
 
 
Для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів вам необхідно авторизуватись.
UR5FFR
Повідомлень: 705
З нами з: Пон вересня 12, 2022 1:04 pm
Has thanked: 37 times
Been thanked: 218 times

Re: Лампові двотактні КВ підсилювачі

Повідомлення UR5FFR »

UT4URX писав: Нед квітня 21, 2024 8:43 pm Торік намагався зробити підсилювач на 4 ГУ29
 
Цікаво, а схема є?
UT4URX
Повідомлень: 2
З нами з: Нед квітня 21, 2024 7:14 pm
Позивний: UT4URX

Re: Лампові двотактні КВ підсилювачі

Повідомлення UT4URX »

Звичайно є :-)
На першій сторінці форуму кульковою ручкою намальована. От саме по ній і робив. Так вийшло, що раніше я зробив підсилювач на 2 ГУ29 за описом RV4LK (підсилювач для SDR-1000) і працював він у мене з трансивером ЄФІР. А коли купив сучасний апарат то і валявся у мене той підсилювач без діла... От я і переробив його на 4 ГУ29 щоб корпус використати, бо жалко роботи було - багато отворів насвердлив в кришці :-) А взагалі то корпус малуватий, тісно мені було трохи. Але хотілось експериментів довгими зимовими вечорами (коли світло давали) да і допомогае відволіктись трохи від сьогодення.
Зараз думаю робити інший підсилювач. І не тому що мені він дуже потрібний, а все з тієї самої причини - конструювання для души так би мовити.
73!
Юрій
Відповісти