Отримання позивного. Потрібна консультація

UT8AS
Повідомлень: 28
З нами з: Сер вересня 14, 2022 5:37 am
Позивний: UT8AS
Has thanked: 4 times
Been thanked: 6 times

Re: Отримання позивного. Потрібна консультація

Повідомлення UT8AS »

Вітаю! Не розумію, чому такі складності і важкості...в нашому місті з 95-го року хто тільки не бажав, всі мали можливість отримати свій позивний - хоч через нашу центральну UT0AZA, хоч "в обхід" через Суми...і зараз потихеньку молодь (маю на увазі 25-40 років) підходить - все без проблем, було б бажання...позивних - біля 20 діючих, 5 "в роздумах" і десь 10 вже закриті за давністю перереєстрації...підвищення категорії - лише питання часу на поїздку в Суми і начитки теорії для КТК, прискіпливості ще ні разу не було...головне в БАЖАННІ самого аматора...так що УДАЧІ всім початківцям і тим, хто вже має досвід, отримати ЗАДОВОЛЕННЯ  спілкування в ефірі...73! Vlad
Ааа по лм
Повідомлень: 3
З нами з: Сер березня 06, 2024 2:17 pm
Позивний: Немає
Has thanked: 1 time

Re: Отримання позивного. Потрібна консультація

Повідомлення Ааа по лм »

Ну а нічого шо у 95му мені було 22 а зараз 51?, так, дід, перший трансивер радіо  склав і налаштував ще під час строкової служби , у майстерні зв'зку вч 07140, ще у 93му році, часу і обладнання там було валом, думав прийду з армії отримаю позивний... ага, не так сталось як думалось, ігнор , кажуть тоді у ті роки наче у райцентрі була колективка, можна було через них але я тоді не знав де вона, в ефірі без позивного ніхто з тобою навіть говорити не буде, остання спроба через електронну пошту була у 21 році, просто ігнор , ніхто просто не відписує, на дня спробував написати відписали, відповідь просто скопійований текст правил, а тепер думаю чи потрібно воно вже мені, саморобні трансивери вже не відповідають вимогам, треба купувати хоча б китайський якийсь, так знайомий казав, не знаю чи правда. Спитать нема в кого.  Так що таке.. ну вам всім 73 .


 
 
 
petro
Повідомлень: 8
З нами з: Нед червня 04, 2023 4:25 pm
Позивний: ur4lq

Re: Отримання позивного. Потрібна консультація

Повідомлення petro »

Tu
 Ааа по лм 
Найкоротший шлях Вам прийти до УДЦР   ( ГІЕ )
UT8AS
Повідомлень: 28
З нами з: Сер вересня 14, 2022 5:37 am
Позивний: UT8AS
Has thanked: 4 times
Been thanked: 6 times

Re: Отримання позивного. Потрібна консультація

Повідомлення UT8AS »

Ааа писав: ... саморобні трансивери вже не відповідають вимогам...


 
 
 


 
 Вітаю! Я, починаючи з 1970-го і до цього часу, працюю в ефірі тільки на саморобних передавачах і трансиверах. Перший TRX був на основі розбитої Нєдра-П+лампи (перевів частоту з 1775 кГц на 5,5 МГц), який я зробив паралельно з виходом у світ UW3DI-2. В останні 15 років тримаю зв'язок почергово на базі MiniYES - MiniYES 2 - MiniYES 3, на яких в міжнародних змаганнях отримав кілька різних нагород. А зараз знову збираю новий TRX на сучасній базі, і паяю вже у двох парах окулярів (хоч і маю тепер можливість придбати будь-який сучасний фірмовий TRX)... а за позивними їздили з обома братами, починаючи з 1969 р., в обласний центр кілька разів і в РТШ і до держінспекції зв'язку, поки не отримали спочатку RB5... (28mc і вище) а потім і UB5... Як я говорив, головне - БАЖАННЯ бути в ефірі...а ми з братами більше півсотні років в аматорському середовищі... Успіхів! 73! UT8AS (UT8A Q S L)

 
 
Аватар користувача
Сергій Бродовий
Повідомлень: 2
З нами з: Суб травня 06, 2023 1:35 pm
Позивний: UW7EW
Been thanked: 1 time

Re: Отримання позивного. Потрібна консультація

Повідомлення Сергій Бродовий »

Вітаю всіх. Якщо потрібна допомога  отримати дозвіл та позивний - звертайтесь! Дніпро, Сергій Борисович, О73618бб13.
oldPsyho
Повідомлень: 291
З нами з: П'ят жовтня 14, 2022 1:13 pm
Звідки: KO40ig
Позивний: nil
Has thanked: 46 times
Been thanked: 16 times

Re: Отримання позивного. Потрібна консультація

Повідомлення oldPsyho »

Сергій писав:Чет січня 01, 1970 12:43 am Вітаю всіх. Якщо потрібна допомога  отримати дозвіл та позивний - звертайтесь! Дніпро, Сергій Борисович, О73618бб13.

 
Навіть якщо геть з другої області?
 
Павло
Повідомлень: 2
З нами з: Суб лютого 17, 2024 12:31 pm
Позивний: ur5nka

Re: Отримання позивного. Потрібна консультація

Повідомлення Павло »

Доброго вечора усім . При союзі були труднощі з отриманням кличного знаку . На даний час  в цьому проблеми не бачу - кількість радіоаматорів можна в кожній області почитати на пальцях .  Так що вас приймуть в ряди радіоаматорів з задоволенням і допоможуть з отриманням кличного знаку . Якщо маєте бажання то вам допоможуть . В своїй області можу допомогти . 
UR5FFR
Повідомлень: 705
З нами з: Пон вересня 12, 2022 1:04 pm
Has thanked: 36 times
Been thanked: 218 times

Re: Отримання позивного. Потрібна консультація

Повідомлення UR5FFR »

Якщо не знаєте куди то йдете в обласну філію УДЦР (телефони та адреси є на головному їх сайті). Кажете що вам потрібен чиновник, якій займається дозволами для аматорів. У нього є контакти аматорів з кваліфікаційної комісії. Дзвоните їм, вони вам кажуть коли та де буде найближче засідання. Приходите туди. На третю категорію іспит не треба, лише співбесіда. Далі сплачуєте в УДЦР та через неділю отримуєте ліцензію з позивним
 
UT8AS
Повідомлень: 28
З нами з: Сер вересня 14, 2022 5:37 am
Позивний: UT8AS
Has thanked: 4 times
Been thanked: 6 times

Re: Отримання позивного. Потрібна консультація

Повідомлення UT8AS »

Павло писав: Сер березня 13, 2024 6:10 pm  ...з отриманням кличного знаку...

 
Вітаю! Вже скільки років боремось з оцим популізмом, а ви знову за своє...ПОЗИВНИЙ - це ваше друге ім'я, яке не НАКЛИКАЮТЬ а НАЗИВАЮТЬ. Це від слів НАЗВА, ЗВАТИ, по ЗОВУ (серця, душі). Адже ви питаєте - ЯК ВАС ЗВАТИ, а не ЯК ВАС КЛИКАТИ...НЕ завжди при перекладі тексту з іншої мови використовують дослівний (точніший) переклад, а частіше доводять саме ПРАВИЛЬНЕ тлумачення того чи іншого виразу для споживачів інформації...мене ЗОВУТЬ ось-так, але ПОКЛИЧТЕ мене на 3,6хх...  
Sorry!..зовсім не для образи когось...73! 
 
NickName
Повідомлень: 25
З нами з: Вів жовтня 17, 2023 7:04 am
Has thanked: 92 times
Been thanked: 1 time

Re: Отримання позивного. Потрібна консультація

Повідомлення NickName »

Ну, нарешті, UR5FFR надав потрібну інформацію! Просто бісить безпорадність 51-річного ''діда'.' За 30 років не оформити позивного-абсолютний рекорд України! Мабуть так  ''дуже'' хотілося. Він тут всіх ненавидить,а його няньчать, як немовля. І,найважливіша порада: 1.Перестаньте гратися в ''обіженку.'' 2.Підберіть соплі і вперед!     Не вибачаюся за різкість, може хоч це змотивує ''діда'' до подорослішання. З повагою до всіх,  дід-71 рік.
 
Відповісти